zor zamanlarda yanınızda olan

biz Kimiz?

neden bizi seçmelisiniz?

zamanımız az değerli

Günümüz şartlarında tüm herkes için zaman kavramı önemli bir faktör. İnsanların birçoğu ev, iş aile ortamı derken içinde bulunduğu zamanı işlerinin kalan kısmına yetiştirememe gibi bir sorunla karşı karşıya kalabilmekteler. İşte bu noktada sizlerin zaman problemini çözüme kavuşturmak adına EKSPERCİN devreye giriyor. Faaliyet alanlarımızda konu her ne olursa olsun bize ulaşmanız yeterli.
SİZ KEYFİNİZE BAKARKEN BİZ İŞİNİZİ GÜVENLE YAPALIM...
+
devam eden
+
mutlu müşteri
devam eden
+
çözümlenen

sizin için ne yapabiliriz?

probleminizi çözmenize yardımcı oluruz

EKSPERCİN KİMDİR ?

· Ekspercin doğruluk, dürüstlük ve güvenilirliği benimsemiş ve bütün çalışmalarını bu değerler üzerine inşa etmiştir. Bu noktada topluma ve çevrenin ihtiyaç ve gereksinimlerine duyarlı hizmetler verebilmek amacıyla kurulmuş bir projeler topluluğudur. · Vaktinizden çalmadan başka şehirdeki işinizi halletmek mi istiyorsunuz? Artık o şehirde bir tanıdığa gerek yok. İsteyin, siz keyfinize bakarken biz işinizi güvenle yapalım. Ana Sayfaya git

EKSPERCİN NE İŞ YAPAR ?

• Güvenilir ve tarafsız hizmet vermek amacıyla Türkiye’ nin birçok ilinde tüm ekibiyle sizlere hayatınızın her alanında kolaylıklar sağlar. • Size uzak bir şehirden araba, ev, ya da arsa mı almak istiyorsunuz?
ÖRNEĞİN BEĞENDİĞİNİZ BİR ARABAYI İL DIŞINDAN ALMAK İSTİYORSUNUZ bizimle irtibata geçiyorsunuz. Almayı düşündüğünüz ildeki ekip görevlisi arkadaşımız almak istediğiniz aracın sahibiyle irtibat kurup aracı yerinde kontrol eder. Detaylı fotoğraf ve video çalışması yapıp tarafınıza detaylı ve güvenilir bilgiler sunar. dilerseniz ekspertiz yaptırıp ekspertiz belgesini fotoğraflayıp sizi net bir şekilde bilgilendirir. Kısacası durumunu bilmediğiniz araçlar için şehir şehir gezmenize gerek kalmaz.

sizin yerinize araştırıyoruz ?

• Herhangi bir şehirde satın almak istediğiniz herhangi bir şeyi sizin için yerinde inceler. Ürünle alakalı detaylı bilgi verir, dilerseniz adresinize kargolar.
• Uzaktaki yaşlı ve hasta yakınlarınız ziyaret etmek istiyorsunuz ama gidemiyor musunuz? O ildeki Ekspercin sizin yerinize gerekli ziyareti yapar dilediğiniz yardımı sizin yerinize siz şehir değiştirmeden sağlar.
• Uzaktaki yakınınız düğünü var ama gidemiyor musunuz? O ilde bulunan Ekspercin sizin yerinize belirtilen düğüne gider yapmak istediğiniz takı ya da hediyeyi sizin yerinize sunar.

oto ekspertiz

Size uzak bir yerden beğendiğiniz bir aracı almak istiyorsunuz fakat bunu yapmak için zamanınız yok. Ekspercinle irtibat kurup bilgi veriyorsunuz, bizde sizin için o ildeki ekspercimizi yönlendiriyoruz. Ekspercimiz sizin için aracı görüp güvenilir bildiğimiz yerde eksper yaptırıyor ve size rapor sunuyor. Size anlaşılır şekilde anlatımını yapıyor size aracı almak ya da almamak kalıyor. Böylelikle gereksiz yolculuk ve konaklama gibi masraflardan kurtulmuş oluyor ve zamanınızı kaybetmemiş oluyorsunuz.

Yerinde inceleme

Ekspercin beğendiğiniz araç, ev, arsa, eşya, hediye vb. yerinde inceleyip fotoğraf ve video kaydı ile sizlere detaylı ve tarafsız bilgi verir. Sizde alıp almamaya karar verirsiniz. Böylelikle gereksiz zaman kaybı yaşamamış olursunuz.

kasko - sigorta

Ekspercin sahibi olduğunuz motorlu taşıtların kasko- sigortasınıı uygun fiyatlar ve farklı paket seçenekleriyle sizlere sunar. Sizde dilerseniz zamanı gelmiş olan kasko -sigortalarınızı bizden fiyat alıp yaptırabilirsiniz.

kargonuzu gönderiyoruz

Uzak olduğunuz bir ilden almanız gereken bir eşya ya da evrak (diploma vb) almanız gerekiyor ancak o şehirde tanıdığınız mı yok? Bize ulaşın evrakı ya da istediğiniz eşyayı bulunduğu yerden alalım adresinize güvenli bir şekilde kargolayalım.

refakat düğün

• Uzaktaki yaşlı ve hasta yakınlarınız ziyaret etmek, ya da bulunduğu şehir içerisinde bir yere (hastane vb.) gitmesine yardımcı olmanız refakat etmeniz gerekli ancak gidemiyor musunuz? O ildeki görevli temsilcimiz sizin yerinize gerekli ziyareti yapar dilediğiniz yardımı sizin yerinize siz şehir değiştirmeden sağlar. • Uzaktaki yakınınız düğünü var ama gidemiyor musunuz? O ilde bulunan Ekspercin sizin yerinize belirtilen düğüne gider yapmak istediğiniz takı ya da hediyeyi sizin yerinize sunar.

çiçek gönderme

Sevdiğiniz birisine ( sevgiliniz, eşiniz, anneniz ya da doğum yapmış bir yakınınız olabilir) özel bir gün için çiçek mi göndermek istiyorsunuz? Bize ulaşmanız yeterli… Sizin adınıza talebiniz doğrultusunda hediye ve/veya çiçek alarak, belirttiğiniz adrese ulaştırarak hizmeti sonuçlandırıyoruz.

Mezarlık Ziyareti

Vefat eden bir yakınınız için vefanızı göstermek istemeniz gayet doğal ve olası bir durum. Sevdiklerinizin mezarına güzel çiçekler ekilsin, yabani otlardan temizlenip sulansın yeşersin istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli…

bugün isteğinizi gerçekleşirelim