KASKO-SİGORTA

Ekspercin sahibi olduğunuz motorlu taşıtların kasko- sigortalarını uygun fiyatlar ve farklı paket seçenekleriyle sizlere sunar. Sizde dilerseniz zamanı gelmiş olan kasko ve sigortalarınızı bizden fiyat alıp yaptırabilirsiniz.

”KEŞKE DEMEMEK İÇİN.” 

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI NEDİR? 

Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. 

Zorunlu trafik sigortasını yaptırmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Bu sigorta çeşidi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Zorunlu trafik sigortası yapıldığı aracın zararını karşılamaz, sadece zarar verdiği diğer aracın zararını karşılar. 

KASKO SİGORTASI 

Aracınızın belli risklerin oluşmasına, olaşabilecek zararları finansal olarak güvence altına alınmasıdır. Bu riskler başta aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlar olmak üzere teminat kapsamısigortalının istediği doğrultusunda genişletilebilir. Araç kasko sigortası isteğe bağlı bir sigorta türüdür.